Filtruj według

Cena

Cena

  • 4,00 zł - 78,00 zł

Nowe wpisy na blogu:

Warzywa ekologiczne Warszawa

Autentyczny smak, uczta dla ciała i oczu, prawdziwa przyjemność - takie skojarzenia i emocje wzbudzają wartościowe warzywa na talerzu. Niestety, coraz więcej z nas nie ma dostępu do pól, z których można by zebrać świeże warzywa, nie mówiąc już o możliwości samodzielnej uprawy. W miejskim krajobrazie dominują warzywa pakowane w plastik i ułożone na tackach.

Prawdziwą alternatywą i próbą powrotu do korzeni są sklepy, które mają w asortymencie warzywa ekologiczne. Warszawa - bo tu ten trend jest najsilniejszy - to stale rosnący rynek handlu ekologicznymi warzywami dostępnymi dla klientów indywidualnych oraz firm. Działający on-line sklep RolnikEko.pl oferuje warzywa ekologiczne z certyfikowanych upraw z dostawą pod drzwi.

Chcesz kupić ekologiczne warzywa w Warszawie lub z dostawą na terenie kraju - sprawdź naszą ofertę.

Jest 82 produktów.

Pokazano 1-50 z 82 pozycji

Aktywne filtry

Warzywa bio Warszawa - najlepsze dla Ciebie i środowiska

Warzywa (wraz z owocami) to podstawa zdrowej diety i zdrowia całego organizmu. Zgodnie z zaleceniami WHO warzywa powinny stanowić główny segment żywności w codziennym jadłospisie. Nie bez znaczenia jest to, jakie produkty wybieramy. Warzywa produkowane przemysłowo i magazynowane w niewłaściwych warunkach niestety nie zapewnią nam oczekiwanej dawki witamin i substancji odżywczych. Jeśli zależy Ci, by związki mineralne, witaminy, błonnik trafiały z pokarmem do Twojego organizmu, a nie zostały utlenione lub wypłukane, postaw na warzywa bio.

Największą wartością płynącą z jedzenia ekologicznych warzyw są korzyści zdrowotne. Do ich uprawy nie stosuje się chemicznych nawozów, przyspieszaczy, dodatków ulepszających kształt i kolor. Warzywa mają możliwość wzrostu zgodnie z naturalnym rytmem, w typowych dla siebie porach roku. Dojrzewają na gałęziach, a nie w chłodniach. Wszystkie tak korzystne mikroelementy płynące z natury i czynniki, jak np. energia z promieni słonecznych, mają szansę znaleźć się wewnątrz warzywa. To się czuje w smaku i działaniu na organizm.

Decyzja o zakupie warzyw bio jest również istotna dla środowiska. Większość ekologicznych warzyw różni się wyglądem od tych, które leżą na marketowych półkach, co wcale nie oznacza, że są one brzydsze. Opakowania, tacki, w których sprzedawane są warzywa produkowane przemysłowo, wymuszają sprzedaż marchewek, ziemniaków czy cebuli o określonym rozmiarze, reszta produkcji podlega utylizacji. Same w sobie stanowią również odpad. W przypadku upraw ekologicznych, każde warzywo może trafić na stół. Istotny dla sprawy jest też transport, często warzywa ekologiczne to rośliny lokalnie rosnące w danym klimacie. Skrócenie łańcucha dostaw to niższa emisja zanieczyszczeń oraz mniejsze koszty za pośrednictwo.

Ekologiczne warzywa Warszawa - dostarcza RolnikEko.pl

Oferta naszego sklepu to szeroki asortyment ekologicznych warzyw z certyfikowanych upraw. Obok warzyw krajowych (buraki, rzodkiewka, seler), proponujemy warzywa importowane (bataty, kurkuma). Część produktów jest dostępna wyłącznie sezonowo, dlatego towar widoczny w sklepie stale się zmienia.

Gwarantujemy konkurencyjne ceny, promocje, darmowe dostawy przy zamówieniach od 250 zł, wysyłkę kurierską na terenie całego kraju. Produkty są starannie zapakowane, by bez uszczerbku dotarły do celu.

Inwestycja w jedzenie to inwestycja we własne zdrowie, warto więc wybierać świadomie. Kupuj ekologiczne warzywa na stronie RolnikEko.pl i ciesz się produktami najwyższej jakości.